UA
Про Фонд

Здорове майбутнє – це перш за все здорові діти та здорові дорослі, усміхнені обличчя та щасливе життя. Здорове майбутнє - це мрія, до якої можна і треба прагнути різними шляхами.

Один зі шляхів – творити благо для країни, у якій живеш і працюєш, творити саме зараз, бути залученим до процесів та залучати інших. Для реалізації наміченого шляху в 2014-му році було створено благодійний фонд «Здорове майбутнє».

Цілі, які визначив для себе Фонд, достатньо прозорі: надавати благодійну та соціальну допомогу лікувальним закладам України, які відчувають гостру потребу в матеріальній підтримці.

Завдання Фонду: максимальне сприяння збереженню життя та здоров'я українців, всебічна допомога українським медичним установам у забезпеченні їх необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги.

В період з 2014-го по 2022-й благодійну допомогу від Фонду отримали десятки пологових будинків, лікарень, спеціалізованих будинків-інтернатів, лікувально-діагностичних центрів по всій Україні.

З перших днів повномасштабної війни Росії проти України благодійний фонд «Здорове майбутнє» допомагає медичним обладнанням стаціонарним лікарням, розташованим у прифронтових зонах та у віддалених від фронту містах, надає допомогу мобільним військовим шпиталям, забезпечує необхідним перинатальні центри та інші спеціалізовані медичні заклади.

Команда Фонду прагне, щоб цивільні та військові медики могли надавати своєчасну та якісну медичну допомогу всім, хто її потребує під час війни.

Фонд самостійно закуповує сучасне медичне обладнання й витратні матеріали та забезпечує логістику, що значно полегшує та прискорює отримання допомоги медичними закладами.

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» – неприбуткова організація. Всі надходження та витрати проходять в безготівковій формі. Зібрані кошти витрачаються виключно на благодійні цілі.

Команда Фонду закликає всіх, кому небайдуже майбутнє України, небайдуже життя та здоров’я наших захисників, простих українців, дітей, приєднатися до співпраці із Фондом «Здорове майбутнє» та разом допомагати українській медичній системі в ці важкі для країни часи. Разом – до перемоги.

Для донатів у гривні: surl.li/gcspv

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts


Команда Фонду

Презентація Фонду в форматі PDF