UA
Про Фонд

Здорове майбутнє - це перш за все здорові діти та здорові дорослі, усміхнені обличчя та щасливе життя. Здорове майбутнє - це мрія, до якої можна прагнути різними шляхами.

Один з шляхів - творити благо для країни, у якій живеш і працюєш, творити зараз, бути залученим до процесу та залучати інших. Тому в складному 2014-му році, з ініціативи засновника компанії «Мед Ексім» було створено благодійний фонд «Здорове майбутнє».

Цілі, які для себе визначає Фонд, достатньо прозорі: надавати благодійну та соціальну допомогу лікувальним закладам України, які відчувають гостру потребу в матеріальній підтримці.

Своє завдання Фонд бачить в наступному: максимально сприяти здоров'ю нації, всіляко допомагати українським медичним установам у забезпеченні їх необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги пацієнтам.

З початку роботи Фонду, благодійну допомогу вже отримали десятки пологових будинків, лікарень, спеціалізованих будинків-інтернатів, лікувально-діагностичних центрів по всій Україні.

У 2016-му році Фонд «Здорове майбутнє» ініціював початок проведення довгострокової «Програми щодо поліпшення служби променевої діагностики в районних та обласних центрах» і приймає активну участь в її реалізації.

Фонд самостійно закуповує сучасне медичне обладнання та витратні матеріали, що значно полегшує і прискорює отримання адресатами благодійної допомоги.

Запрошуємо всіх, кому небайдуже майбутнє, здоров'я та життя українців, приєднатися до співпраці з Фондом «Здорове майбутнє». Ми відкриті до партнерства і готові обговорювати різноманітні можливості для здійснення добрих справ.

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» - неприбуткова організація. Всі надходження та витрати проходять в безготівковій формі. Зібрані кошти витрачаються виключно на благодійні цілі.