UA
Медики ГО «Перевізники без кордонів» отримали апарати ЕКГ
опубліковано: 25/04/2024

Наприкінці січня благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом із британськими волонтерами організував та провів на території Великої Британії благодійний «Зимовий розіграш призів на підтримку медиків ЗСУ» (Prize Draw) для закупівлі медичного обладнання, яке допомагатиме військовим медикам рятувати життя наших захисників. Учасники розіграшу своїми донатами зібрали 1478 фунтів, на які було придбано 2 апарати електрокардіографії (ЕКГ) для моніторингу стану серцево-судинної системи.

Сьогодні ми звітуємо про передачу медикам Служби екстреної допомоги «Янголи» ГО «Перевізники без кордонів» придбаного на зібрані кошти медичного обладнання, а саме:

  • Електрокардіограф Brightfield Healthcare E3 – 2 штуки.

Кожного дня, від початку повномасштабної війни, «Янголи» рятують людські життя, евакуюють з поля бою поранених та постраждалих до спеціалізованих лікарень. На рахунку «Янголів» більше 3000 врятованих життів. І ми безмежно вдячні «Янголам» за це!

Щира вдячність всім партнерам і учасникам благодійного розіграшу за підтримку.

Особлива величезна подяка Nataliya Mykhalchenko за ініціативу та стійке бажання допомагати, за проведену роботу з організації благодійного «Зимового розіграшу на підтримку медиків ЗСУ». Разом   до Перемоги!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Медики ГО «Перевізники без кордонів» отримали апарати ЕКГ

далі
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі