UA
Благодійники

Основними напрямками діяльності компанії «Мед Ексім» є: експорт та імпорт медичного обладнання від провідних світових виробників, установка і обслуговування поставлених систем; розробка комплексних рішень щодо оснащення медичних установ різного профілю.

Компанія «Укр Діагностика» – офіційний постачальник в Україні та країнах Східної Європи лабораторного обладнання, реагентів та витратних матеріалів, спеціалізується на просуванні та впровадженні передових лікувальних та діагностичних технологій в галузі медицини.

Брайтфілд Україна

Компанія Брайтфілд Україна – провідний постачальник в Україні медичного обладнання для ендоскопії та лапароскопії. Компанія є розробником та виробником сучасного високоякісного обладнання для дезінфекції та стерилізації.

A.M.I. Італія

A.M.I. Італія – європейська компанія із багаторічним досвідом роботи на ринку медичного обладнання, яка спеціалізується на розробці та виробництві високотехнологічних систем медичного призначення, в тому числі автоматичних зовнішніх дефібриляторів.

Progetti

Італійська компанія Progetti – провідний світовий виробник у галузі дефібриляторів та один з найбільших міжнародних гравців у медичному секторі. Progetti спеціалізується на випуску високотехнологічного обладнання для операційних, відділень невідкладної терапії та машин швидкої допомоги, а саме: автоматичних зовнішніх дефібриляторів (АЗД), професійних дефібриляторів з багаторазовими електродами, моніторів пацієнта різної конфігурації, шприцевих насосів.

Brightfield Healthcare

Компанія Brightfield Healthcare (Сінгапур) спеціалізується на розробці й просуванні інноваційного медичного обладнання для діагностики і терапії. Використання інноваційних технологій, зв'язка з практичною медициною, продумана маркетингова політика дають можливість створювати якісний і високотехнічний продукт для потреб сучасної медицини.

Beijing Jingdong Technology (Laoting) Co., Ltd

Основними напрямками діяльності компанії JD Med, КНР, є виробництво сучасних лікарняних меблів різного призначення: від лікарняних візочків до спеціалльних меблів для реанімацїй та технологічних модульних рішень для оргвцізації в медичному закладі якнайкраще всіх процесів стерилізації  відповідно до стандартів гігієни, з  ідеальною ергономікою. Компанія співпрацює більш ніж із 70 країнами по всьому світу.

CHISON Medical Technologies logotype

CHISON Medical Technologies (КНР) – провідний світовий виробник стаціонарних і портативних апаратів ультразвукової діагностики. Використання інноваційних технологій в області електроніки, програмного забезпечення і будови ультразвукових датчиків забезпечує створення високотехнологічних ультразвукових апаратів, які відповідають усім вимогам сучасної медицини. Щорічно з конвеєрів виробника сходить більше 8000 систем. Продукція CHISON представлена більш ніж у 100 країнах.