UA
Програма з поліпшення служби променевої діагностики в районних та обласних центрах
опубліковано: 18/12/2020

Згідно з даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, за останні 10 років у нашій країні зросла кількість захворювань, які вимагають високоточної ранньої діагностики.

Використання інноваційних методик в клінічній медицині великою мірою ускладнило методи дослідження і призвело до підвищення їх вартості. У той же час рентгеноскопічними і рентгенографічні технології залишаються високоінформативними методами при відносно низькій вартості.

Тому сьогодні, як ніколи гостро, стоїть питання про поліпшення і модернізації всієї рентгенографічній служби України. Попередні державні програми покращення якості роботи рентгенографічній служби виявилися малоефективними. Практично без уваги залишилися цілі сегменти рентгенографічній служби, включаючи рентгенографія безпосередньо біля ліжка пацієнта, модернізація хірургічних рентгеноскопічних систем і багато іншого.

На думку незалежних експертів, матеріальне оснащення є найважливішою проблемою служби променевої діагностики. Стан служби променевої діагностики України показує низький рівень забезпеченості аналоговим

і цифровим рентгенівським обладнанням медичних організацій районного і обласного рівня. Основною проблемою, яка ускладнює розвиток і поліпшення якості променевої діагностики на місцях, є хронічне недофінансування цієї галузі.

Фонд «Здорове майбутнє» починає амбітну програму щодо поліпшення якості служби променевої діагностики в районних та обласних центрах.

Пілотний етап програми - акумуляція коштів для придбання рентгенівського обладнання для Вінницького обласного клінічного ендокринологічного центру і Ніжинської центральної лікарні імені Галицького.

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі
Сучасну УЗД систему SonoBook 8 отримав «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром»

далі