UA
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»
опубліковано: 10/06/2024

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом із «Банк Кредит Дніпро» продовжують допомагати лікарям, які щоденно надають медичну допомогу та роблять все можливе, аби врятувати більше життів.

Цього разу Фонд у співпраці з «Банк Кредит Дніпро» передали 10 моніторів пацієнта службі екстреної медичної допомоги «Янголи», яка сформована і працює на базі ГО «Перевізники без кордонів». Волонтери-«янголи» допомагають пораненим та проводять їх евакуацію з зони бойових дій. Вони використовують десятки власних машин (і це не тільки швидкі), які дооснащені власними конструктивними розробками та комплектуються необхідним медичним устаткуванням. Допрацьована автотехніка перетворюється в броньовані реанімобілі та медеваки. Саме для обладнання таких машин були передані:

  • Монітор пацієнта мультипараметровий Brightfield Healthcare Osen8000B – 10 штуки.

Передані монітори пацієнта допомагатимуть лікарям служби «Янголи» швидко збирати комплексну інформацію про поточний стан пораненого, постійно його контролювати, а отже вчасно реагувати для надання необхідної допомоги в непрогнозованих фронтових умовах, коли важлива кожна секунда. Компактний, легкий, оснащений системою звукової і світлової тривоги, прилад має акумуляторну батарею для автономної роботи, що дуже важливо під час евакуацій.

Наша найщиріша вдячність «Банку Кредит Дніпро» за плідну співпрацю та надану фінансову підтримку. Разом ми – сила. Слава Україні!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф

далі
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»

далі
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони

далі