UA
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи
опубліковано: 12/04/2024

Головні принципи роботи медиків КНП «Київського міського клінічного ендокринологічного центру» (далі – «КМКЕЦ», Центр) – не тільки надання якісної та безпечної медичної допомоги, але ще й піклування про тривалість і якість життя пацієнтів. Висококваліфіковані медики Центру надають консультативну, планову консервативну та хірургічну медичну допомогу хворим ендокринного профілю, застосовуючи високотехнологічні методи лікування. А там, де йдеться про високотехнологічні методи лікування, завжди мається на увазі обов’язкова наявність у мед закладу сучасного медичного обладнання.

Однією з різновидів сучасного мед. обладнання є система вакуумної терапії ран негативним тиском, яка застосовується для лікування важких (гнійно-некротичних) ран у пацієнтів із цукровим діабетом. Саме таких VAC-систем не вистачало медикам Центру останній час.

Тому Благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав фахівцям «КМКЕЦ»:

  • Пристрій для лікування ран негативним тиском NP-100 – 7 шт.
  • Каністра CS 300 (дренажна ємність) – 7 шт.
  • Комплект перев'язки NPWT-1-260A – 20 шт.

Від початку повномасштабної війни медичний колектив «Київського міського клінічного ендокринологічного центру» продовжує лікувати, навчати, винаходити нові методики лікування, а отже робить все, аби сподівання мільйонів ендокринно-залежних пацієнтів на достойне нормальне життя стали реальністю. І ми щиро дякуємо лікарям Центру за їх щоденну важку роботу. Слава Україні!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Медики ГО «Перевізники без кордонів» отримали апарати ЕКГ

далі
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі