UA
Ставищенській лікарні були передані VAC- системи
опубліковано: 11/01/2024

Торік КНП «Ставищенська лікарня» що на Київщині відзначила 100-річчя від дати відкриття. Так, саме сто років тому було добудовано основну будівлю лікарні і медичний заклад запрацював повноцінно. Як сто років тому, так і зараз «Ставищенська лікарня» надає медичну допомогу всім, хто її потребує.

Від початку повномасштабної війни невеличке містечко Ставище прийняло до себе багато людей, яких війна змусила покинути рідні домівки. Через збільшення кількості звернень по медичну допомогу значно збільшилось навантаження на медичний персонал «Ставищенської лікарні». Нестача кадрів та медичного обладнання - з такими проблемами стикнулася лікарня під час війни. Та якщо кадрові питання вирішуються залученням лікарів-переселенців до дружнього колективу лікарні, то з необхідним обладнанням ситуація дещо інакша.

Хірургічне відділення лікарні потребувало вакуумні системи для лікування пацієнтів із важкими травмами методом вакуумної терапії ран. Благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав лікарні необхідне, а саме:

  • Пристрій для лікування ран негативним тиском NP-100 – 3 шт.
  • Каністра CS 300 (дренажна ємність) – 30 шт.
  • Комплект перев'язки NPWT-1-260A – 30 шт.

Щиро бажаємо медичному колективу «Ставищенської лікарні» успіхів в їх нелегкій щоденній роботі. Разом – до перемоги!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: surl.li/gcspv

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison

далі
Балаклійська КБЛІЛ отримала хірургічні аспіратори

далі
«Обласна клінічна травматологічна лікарня» (м. Кропивницький) отримала діагностичне обладнання

далі