UA
«Територіальному медичному об'єднанню МВС України по Полтавській області» були передані VAC системи
опубліковано: 09/02/2024

ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Полтавській області» – самостійний багатопрофільний заклад охорони здоров’я, в якому здійснюється медичне забезпечення осіб, що мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС України. На перший погляд, сухі формулювання про діяльність вказані на сайті держустанови. Але за кожним словом стислого сухого опису стоїть кропітка щоденна праця українських медиків з лікування й реабілітації працівників органів внутрішніх справ, які від початку повномасштабної війни захищають нашу країну на передовій, охороняють український кордон, розбирають завали та гасять пожежі, спричинені ворожими обстрілами, підтримують безпеку в українських містах та селах.

До стаціонару лікарні держустанови доправляються на лікування пацієнти із травмами різного ступеню тяжкості. Прискорити процес лікування таких пацієнтів допомагають VAC системи. Тому Благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав до «ТМО МВС України по Полтавській області»:

  • Пристрій для лікування ран негативним тиском NP-100 – 3 шт.
  • Каністра CS 300 (дренажна ємність) – 90 шт.
  • Комплект перев'язки NPWT-1-260A – 90 шт.

Від щирого серця бажаємо лікарям ДУ «ТМО МВС України по Полтавській області» ставити на ноги у прямому сенсі якомога більше своїх пацієнтів та допомогти їм повернутися до нормального життя якомога швидше. Слава Україні!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: surl.li/gcspv

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison

далі
Балаклійська КБЛІЛ отримала хірургічні аспіратори

далі
«Обласна клінічна травматологічна лікарня» (м. Кропивницький) отримала діагностичне обладнання

далі