UA
Харківський «Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» отримав медичне обладнання
опубліковано: 30/01/2024

В умовах жахливої війни, яка триває в Україні майже два роки, кожен працюючий український медичний заклад направляє всі свої сили, досвід, потужності на надання невідкладної медичної допомоги, лікування та реабілітацію поранених та постраждалих. На медичній передовій від початку війни і КНП Харківської обласної ради «Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» (далі – ОКСДРЗН, диспансер).

Медичний персонал ОКСДРЗН володіє високим рівнем професіоналізму в сфері надання медичної допомоги. Всі лікарі диспансеру мають значний медичний досвід роботи з пацієнтами, у яких спостерігаються поєднання патологій різних органів і систем. Лікарський склад хірургічного відділення – це кваліфіковані лікарі, які показують гарні результати лікування пацієнтів при вкрай низькому відсотку ускладнень. Підтвердженням цьому є вдячні пацієнти та їх усміхнені обличчя.

Наприкінці 2023-го Благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав до ОКСДРЗН медичне обладнання, якого диспансер дуже потребував на цей час:

  • Лампа операційна, модель LEDL260 – 1 шт.
  • Апарат штучної вентиляції легень S1600 – 1 шт.

Впевнені, що передане обладнання зараз і надалі допомагатиме лікарям Харківського ОКСДРЗН у порятунку та лікуванні своїх пацієнтів. Слава Україні!

 
 

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: surl.li/gcspv

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison

далі
Балаклійська КБЛІЛ отримала хірургічні аспіратори

далі
«Обласна клінічна травматологічна лікарня» (м. Кропивницький) отримала діагностичне обладнання

далі