UA
Сучасну УЗД систему SonoBook 8 отримав «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром»
опубліковано: 18/03/2024

Доросла людина може самостійно описати лікарю свій стан здоров’я – словами або жестами. А ось новонароджена дитинка такого ще не вміє. І тут на допомогу кваліфікованому лікарю-неонатологу приходить сучасне діагностичне обладнання, яке дозволяє виявити проблеми зі здоров‘ям у дитинки вже в перші години її життя та забезпечити подальше необхідне лікування. Головне, щоб таке обладнання було в наявності у медичному закладі.

Нещодавно компанія CHISON Ultrasound Manufacture разом із Благодійним фондом «Здорове майбутнє» втілили в життя заповітну мрію лікарів-неонатологів «Криворізького перинатального центру зі стаціонаром» – передали медикам Центру комплект сучасного діагностичного обладнання:

  • Ультразвукова діагностична система SonoBook 8 у складі: Лінійний датчик L7-V Конвексний датчик С3-V Фазований датчик P2-V Трансвагінальний датчик E6-V Базова мобільна стійка для СHISON Адаптер для датчиків – 1 комплект.

Сучасна УЗД система SonoBook 8 максимально адаптована для використання у всіх клінічних областях, оснащена спеціальним програмним забезпеченням для автоматичного розрахунку та діагностики патологій. Результати діагностики допомагатимуть лікарям приймати правильні рішення щодо тактики лікування та виходжування новонароджених у відділеннях постнатального виходжування та інтенсивної терапії «Криворізького перинатального центру зі стаціонаром».

Висловлюємо найщиріші слова вдячності компанії CHISON Ultrasound Manufacturer за співпрацю та безкоштовно надане діагностичне обладнання, яке вже працює в «Криворізькому перинатальному центрі зі стаціонаром» та допомагає лікарям рятувати життя маленьких українців.

Команда Фонду закликає всіх, кому небайдуже життя та здоров’я наших захисників, простих українців, дітей, приєднатися до співпраці із Фондом «Здорове майбутнє» та разом допомагати українській медичній системі в ці важкі для країни часи.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Медики ГО «Перевізники без кордонів» отримали апарати ЕКГ

далі
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі