UA
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison
опубліковано: 29/02/2024

Сьогодні найщиріші слова вдячності адресуємо провідному світовому виробнику стаціонарних і портативних апаратів ультразвукової діагностики – компанії CHISON (CHISON Ultrasound Manufacturer). Розуміючи, в якому важкому становищі опинилась під час війни медична система України, компанія CHISON безкоштовно надала фонду «Здорове майбутнє» п’ять УЗД систем для подальшої їх передачі в українські цивільні лікарні, які наразі перенавантажені пацієнтами та в яких критично не вистачало обладнання для проведення УЗ діагностики.

Ультразвукова діагностика допомагає лікарям своєчасно виявляти та ефективніше лікувати різні захворювання. Без УЗ діагностики неможливе лікування травм та переломів, УЗД необхідне при наданні екстреної медичної допомоги, при проведенні хірургічних втручань.

Однією з цивільних лікарень, що найбільше потребувала діагностичного обладнання, була КНП «Міська Лікарня №3» м. Краматорська, що на Донеччині.

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав до Краматорської МЛ №3 у якості благодійної допомоги:

  • Ультразвукова діагностична система SonoBook 8 у складі: Лінійний датчик L7-V Конвексний датчик С3-V Адаптер для датчиків – 1 комплект.
  • Ультразвукова діагностична система SonoEye P2 у складі: Планшет XIAOMI 5 – 1 комплект.

Обладнання вже працює та допомагає українським медикам рятувати та лікувати людей.

Від імені Фонду та медиків Краматорської МЛ №3 завдячуємо компанії CHISON за надане обладнання.

Команда Фонду закликає всіх, кому небайдуже життя та здоров’я наших захисників, простих українців, дітей, приєднатися до співпраці із Фондом «Здорове майбутнє» та разом допомагати українській медичній системі в ці важкі для країни часи.

Для донатів у гривні: surl.li/gcspv

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі
Сучасну УЗД систему SonoBook 8 отримав «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром»

далі