UA
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф
опубліковано: 04/07/2024

Допомагати тим, хто допомагає людям зберегти життя та здоров’я – головне завдання нашого фонду із дня його заснування у 2013-му. Від початку повномасштабної війни благодійний фонд «Здорове майбутнє» постійно допомагає українським медичним закладам усіх видів й спеціалізацій. І в цій роботі фонд підтримують українські та іноземні благодійні організації, компанії та волонтери.

Ось і зараз, співпраця із благодійною організацією Sunflower Relief забезпечила передачу необхідного медичного обладнання до КНП «Міська лікарня №3» м. Краматорська. Завдяки фінансовій підтримці Sunflower Relief лікарня отримала:

  • Електрокардіограф Brightfield Healthcare EM -301, в кількості 1 штука.

Апарат ЕКГ EM-301 портативний, із простим та зручним управлінням, має вбудований акумулятор великої ємності, що забезпечуватиме медичному персоналу лікарні більш комфортну роботу як у стаціонарі, так і під час виїздів медичних бригад.

Від щирого серця дякуємо благодійній організації Sunflower Relief, нашому постійному партнеру, за співпрацю та фінансову допомогу. Разом ми – сила!

!!! Команда Фонду закликає всіх, кому небайдужі життя та здоров’я наших захисників, простих українців, дітей, приєднатися до співпраці із Фондом «Здорове майбутнє» та разом допомагати українській медичній системі в ці важкі для країни часи. !!!

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф

далі
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»

далі
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони

далі