UA
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ
опубліковано: 27/03/2024

ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева» НМАНУ – провідний науково-клінічний центр з проблем невідкладної хірургії в Україні. Як у довоєнні часи так і зараз, під час повномасштабної війни, висококваліфіковані хірурги харківського Інституту щодня проводять десятки надскладних операцій, рятуючи життя пацієнтам із важкими захворюваннями, патологіями, травмами, пораненнями.

Команду фахівців Відділення кардіохірургії ДУ «ІЗНХ ім. В. Т. Зайцева НАМН України» врятовані ними пацієнти називають янголами-охоронцями. І це не перебільшення, це достеменний факт! За 30 років роботи, у відділенні кардіохірургії виконано понад 2500 операцій на серці, з них понад 1500 утручань – із застосуванням апарату штучного кровообігу. А це тисячі вилікуваних дорослих та дитячих сердець, тисячі врятованих та подовжених життів.

Розуміючи, що під час війни потреби відділення кардіохірургії у медичному обладнанні тільки збільшились, Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» передав «Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева»:

  • Лампа операційна, модель LEDL260 – 1 шт.
  • Апарат штучної вентиляції легень S1600 – 1 шт.

Обладнання вже встановлено і працює. І ми від щирого серця бажаємо команді лікарів Відділення кардіохірургії та всьому медичному колективу «Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В. Т. Зайцева» насамперед міцного здоров'я та сил, мирного неба, подальшого професійного розвитку та примноження успіхів в лікуванні пацієнтів. Слава Україні!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у EURO/USD/GBP: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Медики ГО «Перевізники без кордонів» отримали апарати ЕКГ

далі
«Київському міському клінічному ендокринологічному центру» передали VAC системи

далі
«Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева» передали операційну лампу і апарат ШВЛ

далі