UA
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони
опубліковано: 23/05/2024

Медики-«янголи» ГО «Перевізники без кордонів» працюють вздовж всієї лінії фронту. Щоденно лікарі-волонтери рятують в зоні бойових дій життя пораненим та постраждалим: надають екстрену медичну допомогу, оперують, стабілізують та евакуйовують з «нуля» важкопоранених до спеціалізованих лікарень.

Нещодавно передали чергову партію необхідного для медиків служби екстреної медичної допомоги «Янголи», яка сформована і працює на базі ГО «Перевізники без кордонів» з перших днів війни.

Медикам на «нулі» потрібно багато чого. Цього разу Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» передав:

  • Водонепроникні лабораторні костюми (захисний комбінезон багаторазовий з капюшоном і водостійким покриттям (ВІВА) – 143 штуки.

Дякуємо лікарям і парамедикам служби «Янголи» за їх щоденну важку працю, за вчасно надану медичну допомогу, за врятовані життя. Слава Україні!

Приєднуйся до збору!

925 000 грн на придбання УЗД системи MyLab Five з датчиками для «Центральної міської лікарні» м. Торецька Донецької області.

Допоможіть лікарям Торецької «ЦМЛ» врятувати людей в складних умовах прифронтової зони.

Для донатів у гривні: Privat24

Для донатів у євро/доларах/британських фунтах: healthyfuture.com.ua/en/contacts/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф

далі
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»

далі
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони

далі