UA
Лабораторні дослідження - основа сучасної медицини
опубліковано: 14/05/2014

Благодійний фонд « Здорове Майбутнє» продовжує свою діяльність по оснащенню діагностичним і лабораторним обладнанням медичних закладів різних форм власності . 

Одна з останніх акцій фонду - передача на баланс лабораторному відділенню Луганської міської багатопрофільної лікарні № 1 шість механічних одноканальних лабораторних дозаторів змінного об'єму.

Лабораторні дослідження є основою діагностики сучасної медицини і в цьому процесі важлива кожна ланка . На стадії підготовки до дослідження ( в преданалітичній фазі ) для дозування хімічних реактивів і досліджуваного матеріалу широко використовуються піпеточні аналізатори різного об'єму і конструкції.

Вдосконалені і надійні дозатори є гарантією точності і надійності, а також комфорту в рутинній роботі лаборантів. Отримане лабораторне обладнання дозволить підвищити якість і точність проведення діагностичних досліджень , підвищити ефективність роботи лаборанта та поліпшити якість надання медичної допомоги.

Вже протягом кількох років Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» активно співпрацює з Луганською міською лікарнею № 1 . Головний лікар лікарні В`язовик Олександр Якович в листі на ім'я директора фонду Здорове Майбутнє, зазначає:

«Керівництво, колектив лікарні та  пацієнти висловлюють глибоку вдячність Вам і Вашій організації за те, що в цей важкий час Ви знаходите можливість вникнути в потреби нашого лікувального закладу і сподівається на Вашу підтримку та висловлює зацікавленість у спільному розвитку охорони здоров'я.».

Благодійний фонд « Здорове Майбутнє» також сподівається на подальшу плідну співпрацю для досягнення спільної мети - підвищення якості та стандартів в наданні медичної допомоги.

Інші новини
ДУ "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" отримав лабораторне обладнання та матеріали Опубликовано: 07/10/2020

Передані обладнання та матеріали забезпечать вірусологічній лабораторії можливість збільшити кількість проведених безкоштовних обстежень методом ПЛР-діагностики

далі
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м. Вінниця) отримав від Фонду нову ультразвукову діагностичну систему Опубликовано: 03/09/2020

У вигляді благодійної допомоги було передано систему ультразвукову діагностичну MyLab 70 XV-L

далі
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м. Вінниця) отримав новий конвексний датчик до ультразвукового сканеру Опубликовано: 21/07/2020

Передане обладнання допоможе забезпечити своєчасне та якісне обстеження військовослужбовців Збройних Сил України

далі