UA
Архів проектів
ДУ "Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" отримав лабораторне обладнання та матеріали Опубликовано: 07/10/2020

Передані обладнання та матеріали забезпечать вірусологічній лабораторії можливість збільшити кількість проведених безкоштовних обстежень методом ПЛР-діагностики

далі
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м. Вінниця) отримав від Фонду нову ультразвукову діагностичну систему Опубликовано: 03/09/2020

У вигляді благодійної допомоги було передано систему ультразвукову діагностичну MyLab 70 XV-L

далі
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону (м. Вінниця) отримав новий конвексний датчик до ультразвукового сканеру Опубликовано: 21/07/2020

Передане обладнання допоможе забезпечити своєчасне та якісне обстеження військовослужбовців Збройних Сил України

далі
Комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку» отримала від Фонду 80 000 шт. медичних масок Опубликовано: 04/06/2020

Передані маски допоможуть усунути фактори небезпеки для життя та здоров’я як самих рятувальників, так і киян та гостей міста Києва

далі
«Київська міська клінічна лікарня №4» отримала сучасне діагностичне обладнання для виявлення нового коронавірусу (2019-nCoV) Опубликовано: 24/03/2020

Пандемія щодня кидає нові виклики українській медичній системі Київа: для вчасного діагностування хвороби потрібно якнайшвидше оснастити лікарні спецобладнанням

далі
Олександрівська клінічна лікарня м. Києва отримала обладнання для діагностування коронавірусу COVID-19 Опубликовано: 23/03/2020

Щодня, від початку пандемії, в Києві реєструються нові випадки захворювання COVID-19 – хвороби, спричиненої новим коронавірусом 2019-nCoV

далі
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область. Опубликовано: 01/11/2019

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних візків.

далі
Неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні. Опубликовано: 05/05/2019

На кошти спонсорів благодійний фонд «Здорове майбутнє» передали та встановили автоматичну мийно-дезінфікуючу машину останнього покоління

далі
Купівля рентген апарат для Вінницького ендокринологічного центру Опубликовано: 28/02/2019

Фонд «Здорове Майбутнє» розпочинає збір коштів для Вінницького обласного ендокринологічного центру з метою придбання сучасного рентгенівського обладнання, зокрема палатного рентгена апарата.

далі
Купівля рентгенівського обладнання для Ніжина Опубликовано: 02/02/2019

Фонд «Здорове Майбутнє» розпочинає збір коштів на придбання рентгенівського обладнання для Ніжинської центральної лікарні імені Галицького, а саме стаціонарного рентгенівського апарату на два робочих місця IMAX 160 і палатного рентгенівського апарату IMAX 102.

далі
Допомога лікарням Київської області Опубликовано: 20/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Одним із наочних прикладів - успішна співпраця з Київською обласною радою.

далі
Вінницький обласний клінічний ендокринологічний центр. Продовження співпраці Опубликовано: 11/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» вже тривалий час співпрацює з Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним центром, допомагаючи у вирішенні нагальних питань по постачанню медичного обладнання та витратних матеріалів.

далі
Маріупольська міська лікарня №4 ІМ. І.К. Мацука Опубликовано: 07/04/2017

Разом з громадськими організаціями та державними органами благодійний фонд «Здорове майбутнє» допомагає у вирішенні нагальних питань системи охорони здоров'я на Сході нашої країни, зокрема у місті Маріуполі.

далі
Комунальний консультативно-діагностичний центр Дніпровського району, міста Києва Опубликовано: 14/09/2016

Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» продовжує співпрацю з некомерційними державними медичними установами.

Фонд безоплатно передав набір тест-смужки для лабораторії медичного центру міста Києва на загальну суму 190 000 гривень.

далі
Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького Опубликовано: 05/07/2016

Благодійний фонд Здорове Майбутнє продовжує активно підтримувати медичні заклади України.

Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького є провідним медичним закладом в системі охорони здоров`я не тільки міста і району, а й усієї області.

далі
Програма з поліпшення служби променевої діагностики в районних та обласних центрах Опубликовано: 01/02/2016

Фонд Здорове Майбутнє починає амбітну програму щодо поліпшення якості служби променевої діагностики в районних та обласних центрах.

далі
Луганська обласна кардіологічна клініка Опубликовано: 01/02/2016

У рамках програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Фонд поставив сучасне лабораторне обладнання в Луганську обласну кардіологічну клініку.

далі
Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького Опубликовано: 23/09/2015

Для поліпшення якості діагностики та підвищення стандартів надання медичної допомоги благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав у розпорядження лікарні стаціонарний УЗД апарат марки «Esaote» з набором датчиків.

далі
Головний військово-медичний клінічний госпіталь ордена Червоної Зірки Опубликовано: 19/08/2015

Фонд Здорове Майбутне передав на потреби клініки лабораторної діагностики благодійну допомогу, а саме реагент Декафан Лaypa, тест смужки на сечу та інші реактиви на загальну суму 15 тисяч гривень.

далі
Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ Опубликовано: 18/08/2015

Благодійний фонд Здорове Майбутнє продовжує активно підтримувати педіатричні заклади України. Налагоджена співпраця с лабораторним відділенням провідного закладу України ОХМАТДИТ.

далі
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Опубликовано: 15/06/2015

Фонд безоплатно передав реактиви для дослідження гемостазу медичної лабораторії Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

далі
Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Опубликовано: 09/06/2015

Фонд безоплатно передав набір хімічних реактивів для медичної лабораторії лікарні швидкої допомоги, міста Києва на суму 14 000 гривень.

далі
Новий рівень материнства і дитинства Опубликовано: 14/12/2014

Фонд передав набір хімічних реактивів і контролів для лабораторії комунального Дніпропетровського обласного перинатального центру.

далі
Комунальний консультативно-діагностичний центр Дніпровського району, міста Києва Опубликовано: 24/11/2014

Фонд безоплатно передав набір хімічних реактивів для медичної лабораторії Комунального консультативно-діагностичного центру Дніпровського району, міста Києва на суму 16 000 гривень

далі
Реагенти для медичних лабораторій Опубликовано: 02/07/2014

Фонд передав набір контролів і калібраторів для рутинних і спеціалізованих досліджень Київському центру трансплантації кісткового мозку.

далі
Лабораторні дослідження - основа сучасної медицини Опубликовано: 14/05/2014

Одна з останніх акцій фонду - передача на баланс лабораторному відділенню Луганської міської багатопрофільної лікарні № 1 шість механічних одноканальних лабораторних дозаторів змінного об'єму.

далі
Своєчасна діагностика - запорука успішного лікування Опубликовано: 07/04/2014

Благодійний фонд « Здорове Майбутнє» на безоплатній основі передав Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1 конвексний ультразвуковий датчик компанії Esaote.

далі