UA
П’ять тон лабораторного посуду передано Запорізькому державному медичному університету
опубліковано: 17/11/2021

52 роки тому у Запоріжжі, під час реорганізації, з’явився медичний інститут, який завдяки зуcиллям та наполегливій праці професорсько-викладацького складу, перетворився за півстоліття у Запорізький державний медичний університет - потужний навчально-науковий центр.

На сьогодні ЗДМУ – це 8 факультетів, 61 кафедра, понад 9 тисяч студентів, з них більше 2,5 тисяч – іноземців із 42 країн світу.

До складу ЗДМУ входять два науково-дослідницьких інститути: Інститут клінічної патології людини на НДІ медико-екологічних проблем. Потреба у сучасному й різноплановому лабораторному оснащенні виникає доволі часто не тільки у медичних та фармацевтичних факультетів, а й у дослідницьких лабораторій НДІ.

Сучасність й різноплановість лабораторного оснащення - це майже завжди про лабораторний посуд, витратні матеріали. Фонд «Здорове майбутнє» в рамках проекту «Лабораторний посуд для навчальних і медичних закладів» задовольнив запит університету по всіх пунктах та у необхідній кількості.

Запорізькому державному медичному університету було передано у вигляді благодійної допомоги 77 найменувань лабораторного посуду різного призначення сумарною кількістю 3762 одиниці.

Сподіваємось, що наданий лабораторний посуд допомагатиме студентам ще досконаліше опановувати професію лікаря!

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф

далі
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»

далі
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони

далі