UA
Олімпійський центр “Конча-Заспа”
опубліковано: 14/06/2021

Олімпійський центр “Конча-Заспа” отримав нове сертифіковане обладнання для одночасної дезінфекції повітря і поверхонь приміщень сухим туманом.

8 червня представники Благодійного фонду "Здорове майбутнє" подарували Олімпійському центру “Конча-Заспа” генератор аерозолю для дезінфекції сухим туманом Dr.Fogg виробництва компанії  БРАЙТФІЛД УКРАЇНА.  

Метод аерозольної дезінфекції - автоматичний, що виключає вплив людського фактору на процес дезінфекції. Принцип роботи Dr. Fogg заснований на перетворенні рідкого дезинфікуючого засобу в стан дрібнодисперсного аерозолю, який заповнює весь об'єм приміщення і дезінфікує повітря, поверхні об'єктів у важкодоступних і найбільш віддалених місцях (стіни, підлогу, обладнання, інвентар).

В сучасних непростих умовах Центр отримав ще один вагомий елемент для створення безпечного перебування спортсменів, відвідувачів та працівників Центру.

Олімпійський центр “Конча-Заспа”  дуже вдячний всім небайдужим, хто підтримує український спорт,  й особливо компанії БРАЙТФІЛД УКРАЇНА, яка виступила спонсором дарування.

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Передали «Міській лікарні №3» м. Краматорська сучасний електрокардіограф

далі
Разом із «Банк Кредит Дніпро» обладнали моніторами пацієнта медеваки служби екстреної медичної допомоги «Янголи»

далі
Передали медикам ГО «Перевізники без кордонів» водонепроникні комбінезони

далі