UA
Дефібрилятор Saver One передано на допомогу захисникам Бахмута
опубліковано: 12/07/2022

Гарна новина: минулого тижня до свого пункту призначення - місто Бахмут - дістався третій автоматичний зовнішній дефібрилятор Saver One, який безкоштовно надала фонду «Здорове майбутнє» компанія-виробник A.M.I Italia.

Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова

Третій дефібрилятор Saver One було передано лікарям-добровольцям Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова (ПДМШ), які самовіддано рятують життя нашим захисникам та цивільним, забезпечують евакуацію поранених із «червоної зони» – районів обстрілів та бойових дій. За словами Віктора Чалавана (позивний «Мулла»), експерта у сфері національної безпеки та оборони, радника міністра внутрішніх справ України, тільки за другу половину червня добровольці ПДМШ вивезли із «червоної зони» більше 120 людей.

Впевнені, що переданий дефібрилятор Saver One допоможе лікарям ПДМШ ім. М.Пирогова врятовувати якомога більше життів!

Під час війни українські лікарні та військова медицина мають дуже багато потреб! Адже вчасно надана медична допомога – це ще одне врятоване життя, ще одне врятоване майбутнє!

Долучайтесь та зробіть свій внесок для допомоги багатопрофільним лікарням та шпиталям, які надають медичну допомогу пораненим та постраждалим цивільним мешканцям та захисникам України:

Банківські реквізити БФ «Здорове Майбутнє»
Найменування Банку:
ПриватБанк
МФО: 305299
Рахунок отримувача:
IBAN: UA613052990000026007015015729
Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ»

Разом – до Перемоги!

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison

далі
Балаклійська КБЛІЛ отримала хірургічні аспіратори

далі
«Обласна клінічна травматологічна лікарня» (м. Кропивницький) отримала діагностичне обладнання

далі