UA
Фонд «Здорове майбутнє» надав КНП «Київський міський пологовий будинок №5» необхідний лабораторний посуд
опубліковано: 09/12/2021

КНП «Київський міський пологовий будинок № 5» - один із найбільших пологових будинків, де народжується кожний четвертий громадянин нашої столиці. Основна спеціалізація мед. закладу - надання акушерської допомоги вагітним високого ризику з екстрагенітальною патологією. Фахівці КМПБ №5 на постійній основі співпрацюють із провідними науковими медичними закладами України, самостійно проводять наукові дослідження задля того, щоб зберегти здоров’я породіллю та новонародженим малюкам.

Фонд «Здорове майбутнє» в рамках проекту «Лабораторний посуд для навчальних і медичних закладів» відгукнувся на запит пологового будинку №5 та дуже ретельно підбирав необхідний лабораторний посуд.

КНП «Київський міський пологовий будинок №5» для потреб цитогенетичної лабораторії отримав від Фонду 276 одиниць найсучаснішого лабораторного посуду: різновиди колб, лійок, стаканів та пробірок, бутилів та піпеток.

Бажаємо фахівцям цитогенетичної лабораторії вдалих дослідів!

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти
Краматорська «Міська лікарня №3» отримала УЗД системи Chison

далі
Балаклійська КБЛІЛ отримала хірургічні аспіратори

далі
«Обласна клінічна травматологічна лікарня» (м. Кропивницький) отримала діагностичне обладнання

далі