UA
ЗМІ про нас

Банк Кредит Дніпро та БФ «Здорове майбутнє» реалізували програми медичної та соціальної підтримки України

Мета — допомогти лікарям максимально професійно та швидко надавати якісну медичну допомогу нашим захисникам та українцям, щоб врятувати їхнє здоров’я, а часто — і життя.

[посилання]

Лікарня у Краматорську отримала у серпні партію важливої благодійної допомоги

«Благодійний фонд «Здорове Майбутнє» системно допомагає «Міській лікарні №3» м. Краматорська. В серпні до лікарні було доправлено п’ять палет медичного обладнання.

[посилання]

Працюємо для перемоги!

Програма «Працюємо для перемоги», яка виходила в травні 2023р на радіостанціях Хіт FM, Radio ROKS, KISS FM, Radio RELAX, Мелодія FM, Радіо Байрактар.

[посилання]

Банк Кредит Дніпро надав медичні каталки Балаклійській клінічній багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування

Банк Кредит Дніпро працює на фінансовому фронті та продовжує підтримувати медичні заклади, які повертають до життя бійців та мирних жителів. Так, разом із фондом «Здорове майбутнє» Банк передав Балаклійській лікарні те, чого лікарня потребувала вже сьогодні, — медичні каталки.

[посилання]

Як об’єднати турботу про клієнта, благодійність і допомогу ЗСУ

З початку повномасштабного вторгнення російських загарбників правило «Людина — на першому місці» посунуло всі інші в Україні. Тож буквально днями БФ "Здорове Майбутнє" та Банк Кредит Дніпро забезпечили Нікопольську дитячу міську лікарню вкрай необхідним кардіографом.

[посилання]

Банк Кредит Дніпро придбав медичне обладнання для Нікопольської міської дитячої лікарні

Банк Кредит Дніпро разом з фондом «Здорове майбутнє» придбали та передали медичне обладнання для Нікопольської міської дитячої лікарні.

[посилання]

"Критична медична допомога доставлена до Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» у Києві для важкопоранених українських військових"

[посилання]

Проект "Тисяча батьків перемоги: Як бізнес став надійним тилом захисників України

"Благодійний фонд "Здорове майбутнє". Допомога на “медичному фронті”: обладнання у найважливіші лікарні країни та на передову"

[посилання]

Як бізнес допомагає українцям. Балаклійська лікарня інтенсивної терапії

Розв‘язавши жорстоку, безглузду війну, росія прагнула налякати та роз‘єднати українців. Але результат отримала протилежний: розгнівану, згуртовану націю, де кожен один одного підтримує і робить все заради перемоги.

[посилання]