UA
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область.
опубліковано: 01/11/2019

У дитячому будинок-інтернаті проживають 150 дітей у віці від 4 до 18 років. Основний діагноз – різні ступені розумової відсталості, більшість дітей – сироти, деякі, як це не жахливо, врятовані від жорстокості та знущань власних батьків.


Багато вихованців дитячого будинку обмежено в русі, тому ортопедичні подушки для сидіння – це оптимальний вибір для дітей з інвалідністю, що змушені пересуватися на інвалідних візках.


Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних візків. Такі подушки допоможуть в формуванні правильної постави, а також в профілактиці та лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.


Наш фонд радий допомогти дітям і сподівається на подальшу плідну співпрацю с державними та громадськими організаціями в благодійності.  

Інші новини
Неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні. Опубликовано: 05/05/2019

На средства спонсоров благотворительный фонд «Здоровое будущее» передали и установили автоматическую моечно-дезинфицирующим машину последнего поколения.

далі
Допомога лікарням Київської області Опубликовано: 20/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Одним із наочних прикладів - успішна співпраця з Київською обласною радою.

далі
Вінницький обласний клінічний ендокринологічний центр. Продовження співпраці Опубликовано: 11/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» вже тривалий час співпрацює з Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним центром, допомагаючи у вирішенні нагальних питань по постачанню медичного обладнання та витратних матеріалів.

далі