UA
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область.
опубліковано: 01/11/2019

У дитячому будинку-інтернаті проживають 150 дітей у віці від 4 до 18 років. Основний діагноз — різні ступені розумової відсталості, більшість дітей — сироти, деякі, як це не жахливо, врятовані від жорстокості та знущань власних батьків.

Багато вихованців дитячого будинку обмежені в русі, тому ортопедичні подушки для сидіння — це оптимальний вибір для дітей з інвалідністю, які змушені пересуватися на інвалідних візках.

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» спільно з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних колясок. Такі подушки допоможуть у формуванні правильної постави, а також в профілактиці й лікуванні захворювань опорно-рухового апарату.

Наш фонд радий допомогти дітям і сподівається на подальшу плідну співпрацю з державними та громадськими організаціями в благодійності.

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти