UA
Вінницький обласний клінічний ендокринологічний центр. Продовження співпраці
опубліковано: 11/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» вже тривалий час співпрацює з Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним центром, допомагаючи у вирішенні нагальних питань по постачанню медичного обладнання та витратних матеріалів.

Вінницький обласний клінічний ендокринологічний центр є найбільшим і найпотужнішим клінічним, практичним центром такого типу в Україні і на території СНД. Це підтверджується тим, що за допомогою в медичний центр звертаються пацієнти з усіх регіонів України в тому числі з-за кордону.

Для забезпечення якісної медичної допомоги фонд «Здорове майбутнє» передала на безоплатній основі велику партії одноразових шприців та катетерів для безпечного введення лікарських засобів. До медичного закладу було доставлено одноразові безпечні шприци 10 мл в кількості 900 шт, одноразові безпечні шприци 5 мл – 8000 шт, одноразові безпечні шприци 3 мл – 4000 шт, одноразові катетери з аплікаторами – 300 шт.

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» надіється, що плідна праця з цим сучасним ендокринологічним центром буде продовжена.

Інші новини
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область. Опубликовано: 01/11/2019

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних візків.

далі
Неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні. Опубликовано: 05/05/2019

На средства спонсоров благотворительный фонд «Здоровое будущее» передали и установили автоматическую моечно-дезинфицирующим машину последнего поколения.

далі
Допомога лікарням Київської області Опубликовано: 20/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Одним із наочних прикладів - успішна співпраця з Київською обласною радою.

далі