UA
Своєчасна діагностика - запорука успішного лікування
опубліковано: 07/04/2014

Робота сучасного медичного закладу просто не можлива без стаціонарного або портативного ультразвукового сканера. На сьогодні ультразвукове дослідження використовують практично у всіх клінічних областях - від скринінгових досліджень органів черевної порожнини до складних оперативних втручань під контролем ультразвуку.

На жаль, багато медичних установ України ще не оснащені сучасними ультразвуковими діагностичними системами. Крім того, часто виникає ситуація, коли працюючі ультразвукові сканери не мають необхідної комплектації для проведення ефективної діагностики. Благодійний фонд « Здорове Майбутнє» на безоплатній основі передав Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1 конвексний ультразвуковий датчик компанії Esaote.

Лінійне і кутове сканування конвексного датчика використовується у всіх клінічних областях, за винятком кардіології. Ультразвуковий датчик дозволить розширити діагностичні можливості стаціонарного ультразвукового апарату компанії Esaote, який використовується лікарні.

Луганська міська клінічна лікарня № 1 - одна з найстаріших лікувальних установ міста. В даний час центр спеціалізується на лікуванні захворювань серцево - судинної системи, ЛОР органів, на проведенні поглиблених діагностичних досліджень.

Благодійна організація фонд « Здорове Майбутнє» надіється, що комплектація сканера новим ультразвуковим датчиком дасть можливість збільшити точність і ефективність рутинних і спеціалізованих УЗД, які проводяться в багатопрофільної клінічної лікарні № 1 міста Луганська.

Інші новини
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область. Опубликовано: 01/11/2019

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних візків.

далі
Неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні. Опубликовано: 05/05/2019

На средства спонсоров благотворительный фонд «Здоровое будущее» передали и установили автоматическую моечно-дезинфицирующим машину последнего поколения.

далі
Допомога лікарням Київської області Опубликовано: 20/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Одним із наочних прикладів - успішна співпраця з Київською обласною радою.

далі