UA
Архів проектів
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область. Опубликовано: 01/11/2019

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» разом з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних візків.

далі
Неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні. Опубликовано: 05/05/2019

На средства спонсоров благотворительный фонд «Здоровое будущее» передали и установили автоматическую моечно-дезинфицирующим машину последнего поколения.

далі
Допомога лікарням Київської області Опубликовано: 20/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» активно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Одним із наочних прикладів - успішна співпраця з Київською обласною радою.

далі
Вінницький обласний клінічний ендокринологічний центр. Продовження співпраці Опубликовано: 11/04/2017

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» вже тривалий час співпрацює з Вінницьким обласним клінічним ендокринологічним центром, допомагаючи у вирішенні нагальних питань по постачанню медичного обладнання та витратних матеріалів.

далі
Маріупольська міська лікарня №4 ІМ. І.К. Мацука Опубликовано: 07/04/2017

Разом з громадськими організаціями та державними органами благодійний фонд «Здорове майбутнє» допомагає у вирішенні нагальних питань системи охорони здоров'я на Сході нашої країни, зокрема у місті Маріуполі.

далі
Комунальний консультативно-діагностичний центр Дніпровського району, міста Києва Опубликовано: 14/09/2016

Благотворительный фонд «Здоровое Будущее» продолжает сотрудничество с некоммерческими государственными медицинскими учреждениями.

Фонд безвозмездно передал набор тест-полоски для анализатора мочи лаборатории коммунального консультативно-диагностического центра Днепровского района, города Киева на общую сумму 190 000 гривен.

далі
Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького Опубликовано: 05/07/2016

Благодійний фонд Здорове Майбутнє продовжує активно підтримувати медичні заклади України.

Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького є провідним медичним закладом в системі охорони здоров`я не тільки міста і району, а й усієї області.

далі
Програма з поліпшення служби променевої діагностики в районних та обласних центрах Опубликовано: 01/02/2016

Фонд Здорове Майбутнє починає амбітну програму щодо поліпшення якості служби променевої діагностики в районних та обласних центрах.

далі
Луганська обласна кардіологічна клініка Опубликовано: 01/02/2016

У рамках програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Фонд поставив сучасне лабораторне обладнання в Луганську обласну кардіологічну клініку.

далі
Ніжинська центральна міська лікарня імені Галицького Опубликовано: 23/09/2015

Для поліпшення якості діагностики та підвищення стандартів надання медичної допомоги благодійний фонд «Здорове майбутнє» передав у розпорядження лікарні стаціонарний УЗД апарат марки «Esaote» з набором датчиків.

далі
Головний військово-медичний клінічний госпіталь ордена Червоної Зірки Опубликовано: 19/08/2015

Фонд Здорове Майбутне передав на потреби клініки лабораторної діагностики благодійну допомогу, а саме реагент Декафан Лaypa, тест смужки на сечу та інші реактиви на загальну суму 15 тисяч гривень.

далі
Національна дитяча спеціалізована лікарня ОХМАТДИТ Опубликовано: 18/08/2015

Благодійний фонд Здорове Майбутнє продовжує активно підтримувати педіатричні заклади України. Налагоджена співпраця с лабораторним відділенням провідного закладу України ОХМАТДИТ.

далі
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Опубликовано: 15/06/2015

Фонд безоплатно передав реактиви для дослідження гемостазу медичної лабораторії Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

далі
Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Опубликовано: 09/06/2015

Фонд безоплатно передав набір хімічних реактивів для медичної лабораторії лікарні швидкої допомоги, міста Києва на суму 14 000 гривень.

далі
Новий рівень материнства і дитинства Опубликовано: 14/12/2014

Фонд передав набір хімічних реактивів і контролів для лабораторії комунального Дніпропетровського обласного перинатального центру.

далі
Комунальний консультативно-діагностичний центр Дніпровського району, міста Києва Опубликовано: 24/11/2014

Фонд безоплатно передав набір хімічних реактивів для медичної лабораторії Комунального консультативно-діагностичного центру Дніпровського району, міста Києва на суму 16 000 гривень

далі
Реагенти для медичних лабораторій Опубликовано: 02/07/2014

Фонд передав набір контролів і калібраторів для рутинних і спеціалізованих досліджень Київському центру трансплантації кісткового мозку.

далі
Лабораторні дослідження - основа сучасної медицини Опубликовано: 14/05/2014

Одна з останніх акцій фонду - передача на баланс лабораторному відділенню Луганської міської багатопрофільної лікарні № 1 шість механічних одноканальних лабораторних дозаторів змінного об'єму.

далі
Своєчасна діагностика - запорука успішного лікування Опубликовано: 07/04/2014

Благодійний фонд « Здорове Майбутнє» на безоплатній основі передав Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1 конвексний ультразвуковий датчик компанії Esaote.

далі