UA
КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» просить допомогти придбати набір діагностичного цистоскопа!
опубліковано: 02/04/2021

Рокитнянська багатопрофільна лікарня є опорним медичним закладом смт Рокитне Білоцерківського району Київської області. За медичною допомогою сюди звертаються більш ніж 32 000 мешканців прилеглих сел та селищ. Реалії сьогодення, звісно, такі, що велика кількість звернень - це хворі на COVID-19. Але дуже багато звернень до фахівців лікарні і з іншими захворюваннями та післяковідними ускладненнями, які заважають людям вести нормальне життя.

Пухлини, захворювання сечостатевої системи, запалення сечового міхура, камені у нирках – ось з чим доволі часто звертаються пацієнти різного віку до лікарів Рокитнянської БЛ за найскорішою допомогою. Звертаються кожен зі своєю бідою, вирішення якої ніякий ковід ані відкласти, ані відмінити не в змозі, Вибачте, але коли людині важко, а інколи й неможливо справити фізіологічну потребу, то всі вмовляння «потерпіти ще трішки», балачки про «світле майбутнє» розчиняються для неї мов пил у повітрі.

Лікарі Рокитнянської багатопрофільної лікарні прагнуть допомогти якомога більшій кількісті своїх пацієнтів позбутися тяжких урологічних захворювань. Для цього і потрібен набір діагностичного цистоскопа. Наявність такого медичного обладнання забезпечить лікарів здатністю завчасно діагностувати складні урологічні захворювання та, що досить важливо - проводити лікування деяких захворювань без хірургічного втручання, що гарантуватиме пацієнту швидку реабілітацію та швидке повернення до нормального життя.

Фонд «Здорове майбутнє» ініціює збір коштів на придбання набору діагностичного цистоскопа для передачі КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня».

До набору входить ендоскопічна Full HD камера, ендоскопічна стійка та набір інструментів ендоскопа.

Необхідна сума: 455 000 грн.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти лікарні у придбанні набору діагностичного цистоскопа.

Якщо ви вирішили надати допомогу КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня», зв'яжіться з нами:

+38 (099) 472-81-19, e-mail info@healthyfuture.com.ua

Або скористайтеся кнопкою «Допомогти» на http://healthyfuture.com.ua/ua/

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РОКИТНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ https://rokutmed.crl.net.ua/

Якщо ви вирішили взяти участь у благодійній діяльності та надати реальну допомогу у вирішенні проблем нашої охорони здоров'я, то просимо зателефонувати за телефоном +38 (044) 234-95-83 або заповнити форму зворотнього зв'язку.

Інші проекти