UA
Діючі проекти
Олімпійський центр “Конча-Заспа” Опубликовано: 14/06/2021

Олімпійський центр “Конча-Заспа” отримав нове сертифіковане обладнання для одночасної дезінфекції повітря і поверхонь приміщень сухим туманом.

далі
КНП «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» просить допомогти придбати набір діагностичного цистоскопа! Опубликовано: 02/04/2021

окитнянська багатопрофільна лікарня є опорним медичним закладом смт Рокитне Білоцерківського району Київської області. За медичною допомогою сюди звертаються більш ніж 32 000 мешканців прилеглих сел та селищ. Реалії сьогодення, звісно, такі, що велика кількість звернень - це хворі на COVID-19.

далі
Прилуцькій центральній міській лікарні потрібна допомога! Опубликовано: 08/02/2021

Пройшов 2020-й. Українці переконалися, що COVID-19 не має вихідних та відпусток, не шкодує ні старого, ні молодого, а розпоряджається долями та життями людей на свій розсуд.

далі
Олешківський дитячий будинок-інтернат, Херсонська область. Опубликовано: 01/11/2019

Благодійний фонд «Здорове майбутнє» спільно з компанією Permobil безоплатно передали дитячому будинку партію ортопедичних подушок для інвалідних колясок.

далі
Купівля рентген апарат для Вінницького ендокринологічного центру Опубликовано: 28/02/2019

Фонд «Здорове Майбутнє» розпочинає збір коштів для Вінницького обласного ендокринологічного центру з метою придбання сучасного рентгенівського обладнання, зокрема палатного рентгена апарата.

далі
Купівля рентгенівського обладнання для Ніжина Опубликовано: 02/02/2019

Фонд «Здорове Майбутнє» розпочинає збір коштів на придбання рентгенівського обладнання для Ніжинської центральної лікарні імені Галицького, а саме стаціонарного рентгенівського апарату на два робочих місця IMAX 160 і палатного рентгенівського апарату IMAX 102.

далі